DOSBox 0.72 česky (verze 712) (aktualizováno)

Po delší přestávce byla vydána nová verze překladu populárního emulátoru MS-DOS pro staré hry. Nová verze nabízí větší výkon, funkci­onalitu a kompatibilitu.

Moje instalace DOSBoxu oproti původní instalaci obsahuje navíc kromě češtiny také možnost automatické konfigurace virtuálního disku ve složce dosboxvirtualdisk (přesněji C:\_dosboxvir­tualdisk\). Takže po instalaci DOSBoxu stačí již jen do této složky nakopírovat hry a hrát.

Pro ukázku jaké schopnosti má DOSBox a hlavně jaké hry je schopen provozovat je vytvořena minigalerie s ukázkami starých her. Můžete se tak podívat jak vypadaly takové pecky jako Duke Nukem 3D, Dune 2 The building of a Dynasty, F-29 Retaliator nebo Golden Axe.

DOSBox v češtině je ke stažení zde.

(Aktualizace) P.S.: Omlouvám se všem návštěvníkům, je možné že jste si stáhli nefunkční instalaci (nebylo možné ji spustit). Ještě ten den večer (3.1.2007 23:00) byl soubor nahrazen správným. Za upozornění na chybu děkuji serveru www.qr.cz.

michal zobec se představuje:

správce serveru lightning group.
Příspěvek byl publikován v rubrice dosbox, překlady, produkty se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *